Adana Emniyet Müdürümüz Ahmet Zeki Gürkan’ı Ziyaret Ettik

ISPARTA’NIN HÜZNÜ ADANA’NIN SEVİNCİ OLSUN

19 Eylül Çarşamba günü Ç.Ü. Öğrenci Konseyi olarak ilimizin yeni Emniyet Müdürü Sayın Ahmet Zeki Gürkan’ı ziyaret etmiş bulunmaktayız. Görev yaptığı eski il olan Isparta’da yaptığı çalışmalarıyla, düzenlediği projeleriyle ön plana çıkan emniyet müdürümüz Adana’da da özgür ve güvenli bir üniversite ortamı yaratmak için elinden geleni yapacağını belirtti. Üniversitelerle ilgili düşüncelerini “demokratik olsun, özgür olsun, sosyal olsun, aktif olsun ve tüm bunların yanında da güvenli olsun” sözleriyle özetleyen emniyet müdürümüz üniversitemizle ve öğrenci konseyimizle birçok ortak çalışma yapmak istediğini dile getirdi.
Öğrenci konseyimizle yürütmeyi tasarladığı birkaç projeden bahseden emniyet müdürümüz Ahmet Zeki Gürkan, Adana gençliğinin lehine olan her projemize destek vereceklerini söylerken öğrenci konseyi başkanımız Ahmet Serdar Tat “ bizler genciz ve çok fazla projeye sahibiz, amacımız sizlerin de desteğiyle hepsini gerçekleştirerek üniversiteli arkadaşlarımız için faydalı işler yapmaktır” diyerek Ç.Ü. Öğrenci Konseyinin gayesini ortaya koymuştur.
Göreve başladığı ilk hafta Ç.Ü. Öğrenci Konseyini görüşmeye kabul ederek üniversite gençliğine verdiği önemi en iyi şekilde gösteren emniyet müdürümüze bizi en iyi şekilde ağırladığı için sonsuz teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.