ÇukurOVA TemizOVA Oluyor

ÇukurOVA TemizOVA Oluyor

Çukurova Üniversitesi’nde başlatacağımız TemizOVA kampanyası sayesinde yerlere çöp atılmasının önüne geçmeyi planlamaktayız.

TemizOva Projesi; Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi önderliğinde , Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, Çukurova Belediyesi, Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve öğrenci arkadaşlarımızın destekleri ile gerçekleştirilecektir.

TemizOVA Projesinin ilk ayağını 19 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’de Çukurova Üniversitesi Kültür Müdürlüğü önünde toplanarak başlatacağız.

 

TEMİZOVA’daki amaçlarımız;
Doğa harikası kampüsümüzü temiz tutmak.
Bilinçsizce yerlere atılan çöplere ”DUR” demek.
Çöplerin geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamak.
Bu kampanyanın kampüsümüzde başlayıp tüm ADANA’ya yayılmasını sağlamak.
Afiş ve tanıtım çalışmalarıyla herkeste TemizOVA bilincinin oluşmasını sağlamak.
Yeni kayıt olacak arkadaşlarımıza örnek olmak.

Saat 11.30’dan gruplara ayrılarak kampüsün temsili temizliği yapılıp, detaylı bir fotoğraf çalışması yapılacaktır. Projeye katılım gösterenler TemizOVA tişörtlerini giyip, şapka ve eldivenlerini taktıktan sonra çöpleri toplayıp poşetlere dolduracak.

12,15 ‘de Çukurova Üniversitesi Kafeteryası önünde toplanan çöplerle birlikte tekrar buluşulacak, basın açıklaması yapılacak, hatıra fotoğrafının ardından katılımcılarımızla beraber öğle yemeği yenecek ve projenin ilk ayağı tamamlanacak.

Projenin 2. Ayağında çekilen fotoğraflardan afişler yapılıp ilgili yerlere asılacak. Projenin 3. Ayağında bilinçlendirme toplantıları yapılacak.

TemizOVA Proje Koordinatörü Recep Sakar, Telefon: 05398417103

 

Projeye katılım için: www.facebook.com/cukonseyi2 adresine ya da bilgi@cukonseyi.com adresine isim ve telefon numaralarınızı göndermeniz yeterli.

 

Etkinlik linki: http://www.facebook.com/events/407143892654216/

ÇukurOVA TemizOVA Oluyor” hakkında 1 yorum

  1. denizli eticaret

    Gerçekten çok güzel bir proje Çukurova ve ülkemize hayırlı olsun. Ayrıca yazınızdan dolayı teşekkürler bu konular medyadan uzak kalıyor sayenizde bilgilendim teşekürler.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.