Çukurova Üniversitesi Rock Festivali

Çukurova Üniversitesi Rock Festivali

Çukurova Üniversitesi Rock Festivali

Çukurova Üniversitesi Öğrenci Faaliyetleri Birimi tarafından düzenlenen “Çukurova Üniversitesi 2.Rock Festivali” 26-28 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacak.

Çukurova Rock Festivalinin onur  konuğu bu yıl ünlü müzik grubu Pentagram oldu. Festivalin kapanışını yapacak Pentagram, 28 Nisan 2016 muhteşem bir konsere imza atacak.

Festivalin organizasyonunda ise en büyük emek Çukurova Üniversitesi Müzik Kulübü’nündür. Çüzik İlk festivalde olduğu gibi bu festivalde de öncülük yapmaya devam ediyor.

26-27 Nisan 2016 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi ve Konuk Üniversitelerinin müzik grupları sahne alacaktır. Sizinde bir müzik grubunuz varsa bu fırsatı kaçırmayın. Festivale katılım başvuru linki; 

http://ofb.cu.edu.tr/rocksenligi/

Dışarıdan katılacak gruplar kız ve erkek saysını ayrı olarak belirtmelidir. Katılımı gerçekleşecek grupların 1-2 günlük konaklaması üniversitemiz tarafından karşılanacaktır. Bu form müzik grupları içindir bunun haricinde üniversite topluluğu ile beraber seyirci olarak gelecek öğrencilerin durumu ve teknik rider ile ilgili belirtmek istediğiniz hususları en alttaki “DİĞER” kısmına yazarak belirtiniz.
Rock Festivalinin ilk günü tamamen ücretsizdir.
PENTEGRAM konseri bilet fiyatları ise sadece 15 TL’dir.

Bilet Temin Noktaları
Çukurova Üniversitesi Öğrenci Faaliyetleri Birimi(Çukurova Üniversitesi Kültür Müdürlüğü Binası)
Çukurova Üniversitesi Kampüs İçi Satış Stantları
Adana Hayal Kahvesi

Çukurova Üniversitesi Rock Festivali” hakkında 1 yorum

  1. Ahmet

    ’26-27 Nisan 2016 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi ve Konuk Üniversitelerinin müzik grupları sahne alacaktır.’ Lisedeyim müzik grubum var katılma şansımız var mı

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.