Öğrenci Rektör Buluşması (26 Aralık)

Çukurova Üniversitesi’nde bir ilk

Çukurova Üniversitesi Öğrencileri, Rektörümüz Prof. Dr. Alper Akınoğlu ile buluşuyor.

Çukurova Öğrenci Konsey’nin düzenleyeceği organizasyonda, Eğitim, Sosyal Kültürel Faliyetler, Fiziksel Şartlar ana başlıkları olmak üzere bunların dışında da genel öğrenci sorunlarını Rektör Bey’e sorabileceksiniz.

26 Aralık 2011 Pazartesi saat 14.00’de Mithat Özsan Amfisi’nde gerçekleşecek olan söyleşiye tüm öğrenci arkadaşlarımız davetlidir.

Not: Girişte göstermek üzere öğrenci kimlik kartlarınızı yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

Organizasyon ile ilgili sorularınız varsa bilgi@cukonseyi.com mail adresine mail atabilirsiniz ya da www.cukonseyi.com/iletisim/  bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Facebook etkinlik adresi: www.facebook.com/events/237529946319316/

Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi

 

 

Öğrenci Rektör Buluşması (26 Aralık)” hakkında 1 yorum

  1. zeynep cansız

    geç bile kalındı böyle bi konseyin oluşturulmasında.neyse zararın neresinden dönersek o kardır.yemek hane düzeninden hiç memnun değilim yemeklerde hala kıl çıkıyor ya.22 aralık 2011 de yemeğe gittik gittiğime bin pişman oldum.kıldan dolayı.ayrıca 9 eylül üniversitesinin yemek hanesinin örnek alınmasını istiyorum adamlar bizden bir asır önce gidiyor teknolojide ve daha birsürü şeyde.kimlik kartları çipli yemek fişi almak için sıra derdi yok bas ve geç hangi çağda yaşıyoruz hala fiş kuyruğuna giriyoruz.ayrıca yemkler hala tabuldotta yiyoruz.Neden bizde hocalar gibi porselen tabaklarda yemiyoruz.Neden internet kullanabileceğimiz büyük bir bilgisayar odası yapılmıyor kampüse?diğer ünilerin çoğunda var nerdeyse 2000 öğrencinin kullanab,leceği dev internet odaları var.İstedikleri gibi netten yararlanıp araştırma yapabiliyorlar.Kütüphanedeki kaynakların çoğu dijital ortamda kütüphanede bulamasalar bile dijital kaynaktan çabucak bulabiliyorlar.Çukurovaya yakıştıramıyorum gerçekten.inş bi çözüm bulursunuz.Ç:Ü. Fen Edebiyat öğrenciniz

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.