Yarının Liderleri Faaliyet Raporu

 

yarinin-liderleriÇukurova Üniversitesi Yarının Liderleri Ekibi Faaliyet Raporu

  1. Yarının Liderleri olarak tanışma toplantımızı Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mustafa Kibar ve Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Yaşare Aktaş Arnas ile birlikte gerçekleştirdik. Proje kapsamından hedeflerimizden bahsettiğimiz toplantıda rektörümüzün desteğini aldık.

 

2. İlk Eğitimimiz Insights global akredite “Best Selling” ve “Best Coaching” danışmanı Mehmet Yıldırım Özel’in verdiği “Liderlik ve Girişimcilik” eğitimi idi.

 

3. PED eğitim ve danışmanlık Ltd. Şti. yönetici ve ortağı Cengiz Ekinci’den aldığımız “Beden Dili” eğitimi.

 

4.i) Yarının Liderleri olarak ilk görevimiz Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Hocamız Prof. Dr. Hamit Serbest’in verdiği AR-GE ve İnovasyon seminerine 10 ar arkadaşımızı davet etmekti. Konferans Salonunun kapasitesinin iki katı katılımın olduğu bu etkinliğimiz üniversitenin en kalabalık konferansı oldu.

4.ii) Konferans sonunda Çukurova Öğrenci Konseyi Başkanı Sn. Ahmet Serdar Tat ve Yarının Liderleri ekibinden Hatice Merve Gültekin Hocamıza çiçeklerini takdim ettiler.

5.i) TC. Gençlik Ve Spor Bakanlığında yapılan Yarının Liderleri ilk Zirvesinde Çukurova Üniversitesi Yarının Liderleri olarak katılım gösterdik.

5.ii) Zirvenin ilk oturumunda mütevazi bir genç olmaya vurgu yapan TC. Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Suat Kılıç’a çiçeklerini Türkiye öğrenci Konseyi Başkanı Sn. Nihat Buğra Ağaoğlu ve Çukurova Yarının Liderleri Koordinatörlerinden Sn. Kübra Gübbük takdim ettiler.

5.iii) TC. Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Suat Kılıç konuşmalarından sonra Çukurova Yarının Liderleri ekibinden arkadaşlarımızla tanıştı.

5.iv) Zirvenin ikinci oturumunda konuşmalarını yapan İstanbul CHP Milletvekili Sn.Faik Tunay’a Çukurova Öğrenci Konseyi Başkanımız Sn.Ahmet Serdar Tat çiçeklerini takdim etti.

6) İslami Edebiyat Vakfı Kurucu Başkanı Prof.Dr.Osman Öztürk’den Mehmet Akif Ersoy ve Gençlik Konulu Konferansa Yarının liderleri olarak katıldık.

7) Çukurova Üniversitesi’nde bulun, dünyanın en kahraman alayı kabul edilen 57.Alayın Sancağını 5 Ocak Adananın Kurtuluş günü Yarının Liderleri olarak Adana PMYO öğrencileri ile yürüyüş yaptık, halkın ilgi odağı olan Sancağı Çukurova Üniversitesi Ramazanoğlu Konağı Kültür Merkezinde sergiledik.

8) Adana Valisi Sn.Hüseyin Avni Coş’a ziyaretimiz sonrasında Yarının Liderlerine özel ders sözü aldık.

9) Adana İl Emniyet Müdürü Sn.Ahmet Zeki Gürkan’a ziyaretimiz sonrası Yarının Liderlerine özel ders ve kahvaltı sözü aldık.

10) Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Sn.Zihni Aldırmaz’a Yarının Liderleri olarak ziyarete gittik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.