Bana Sor Projesi – Kayıt Haftası Etkinliği

bana sor baskı

 

Çukurova Üniversitesi’ne 2-6 Eylül tarihleri arasında 9500 öğrenci kayıt yaptıracak. Bu öğrencilerin yarıya yakını şehir dışından Adana’ya gelecek.

Bana Sor Projesi organizasyon ekibimiz Hava Alanı, İstasyon, Merkezi ve Yüreğir Otogarında stantlar kurup gelen öğrenci arkadaşlarımızı ve ailelerini üniversiteye sorunsuz bir şekilde ulaştıracak. Kayıt alanında öğrenci arkadaşlarımızı yönlendirip hızlıca kayıtlarını tamamlayacağız. Ardından öğrenci arkadaşlarımıza üniversite turu attırıp sorularını yanıtlayacağız.

Öğrenci arkadaşlarımız Adana’da hangi noktaya ve saatte ulaşacağını yazacağı kayıt formunu doldurarak sağlıklı bir şekilde üniversiteye ulaşabilirler. Kayıt Formu: https://www.cukonseyi.com/bana-sor-basvuru/

 

Bana Sor Projesi – Kayıt Haftası Etkinliği” hakkında 15 yorum

 1. sahin al

  ben bugün öğrenci kimlik kayıt yaptırdım ve öğrenci kimlik kartimi kaybettim acaba bu bi problem olur mu yenisini cikarmada sorun çıkartırlar mi bide bu kart heralde ayni zamanda ziraat kartimi oluyormuş ne acaba bana herhangi bi zarari olur mu

  Cevapla
 2. mehmet

  seçtiğim alan dışı dersin hocasının odasını bulamıyorum ,kendisi Atatürk İlke ve İnkilapları Tarihi bölümü hocası olarak görünüyor seçimlik ders listesinde

  Cevapla
 3. berker

  alan dışı seçimlik ders sayfasına girdiğim zaman hala değiştirebiliyorum dersleri,seçtiğim derslerin sağ köşesinde işlem yap butonu var,derslerin kaydını yapmamış olabilir miyim?

  Cevapla
 4. berker a

  alan dışı seçimlik sayfasına girdigimde hala seçtiğim dersleri değiştirebiliyorum,acaba seçimlik derslerin kaydını tam olarak yapamamış olabilir miyim?

  Cevapla
 5. erdem

  seçtiğimiz alan dışı derslerin isimleri kayıtlı derslerde görünmüyor sadece ads yazıyor?

  Cevapla
 6. kader altıok

  İyi çalışmalar, bir sorum olacaktı. Lisans Bitirme tezinin teslim için bir süre varmı. Dersle ilgili hiçbir problem yok. Yalnız yurtdışına gitmek zorunda kaldım ve bir donem geçti.

  Cevapla
 7. ogulcan

  ben bu yil tercih ypacagim.makine muh. mekatronik muh.den daha avantajli oldugu soyleniyor siz nasil dusunuyorsunuz

  Cevapla
 8. Ayşenur

  mrb ben dgsyle okulunuza gelmek istiyorum ancak pek bi bilgim yok maliye bölümüyüm ve orda hazırlık varmı dersleri nasıl alcam yurt imkanları hakkında bilgi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler .

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.